Petek Temizliği

ISO 9001:2008

Petek Temizleme

7/24 Servis

Petek Bakımında

Profesyonel Hizmet
  • İstanbul'un tüm ilçelerine petek temizleme servisi
  • +90 544 230 8889

Petek Temizliği

ISO 9001:2008

Petek Temizleme

7/24 Servis

Petek Bakımında

Profesyonel Hizmet

Petek Temizliği Telefon

  Petek Temizliği Twitter ve Facebook

Sosyal medya hesaplarımızdan Petek Temizliği’ni takip edebilir soru ve görüşlerinizi bizlere iletebilirsiniz. Petek temizliği konusunda deneyimli personellerimiz sizler için her daim yakınınızda.

@petektemizligi  petektemizligi

Petek Temizliği E-Mail Adresi

Petekleriniz ile ilgili tüm sorularınızı ayrıca mail adresimizde bizlere iletebilir petek temizliği konusunda tam destek alabilirsiniz. Bunun için mail atmanız ve probleminizi yazmanız yeterli.

info@petektemizigi.web.tr

Petek Temizliği Telefon

Petek temizliğiniz için bizler ile aşağıdaki telefon numarasından ulaşabilir ve servis için planlama yapabilirsiniz. Aklınıza gelen tüm sorular içinde mesai saatlerimizde bizlere ulaşabilirsiniz.

+90 216 599 0209

Petek Temizliği İletişim Formu

İstediğiniz konu hakkında bizlere mesaj bırakabilirsiniz. Petek temizliği konusunda yetkili personelimiz sizlere en kısa süre içerisnde geri dönceklerdir. Unutmayınız petekleriniz yanlış temizlendiğince peteklerinizin içerisinde bulunan pis ve tortular eskisinden daha az ısı almanıza neden olcaktır. Genellik müşterilerimiz bizleri aradıklarında; petek temizliğini geçen hafta yaptırdık ama eskisinden daha kötü bir durumdayız. Bir ekip yönlendirebilir misiniz? vs. cümleler not almaktayız.

Top