devrimer34 Yorum yapılmamış

Petek Temizliği Dolandırıcılığı

Petek temizliği dolandırıcılığı olur mu demeyin! Bilindiği üzere kombilerimizden gelen sıcak su odalarımızdaki peteklerimize aktarılır. Bu dolaşım şebeke suyunun filtresinden kaçan pis ve kreçli su zamanla peteklerimizin iç kısımlarında kalırlar. Zaman içerisinde biriken bu pis ve atık su peteklerimizin verimini düşürmektedir. Bu durumda daha fazla ısı almak için hepimizin yaptığı ilerleme aynı şekilde. Google girip arama kısmına petek temizliği yazıp çıkan sonuçlara göre firmamızı belirliyoruz. Buraya kadar normal. Çünkü bizi kimse zorlamadan bir baskı altında olmadan istediğimiz firma ile bağlantı sağlıyoruz. Ama firma seçimini yaparken ilk dikkatimizi çeken Google reklam sayfaları oluyor. Hem ilk sırada çıkıyorlar hem de petek temizliği yazdığımız tüm kombinasyonlarda. Örnek Gebze petek temizliği yazıyoruz ve aynı firma ile karşılaşıyoruz. Bakıldığında kurumsal bir firma görüntüsü vermektedir bize. Sebebi ise marka bilirliğini artırdığı için sürekli aynı isim ile karşılaşmamız. Ticari sicil kaydı bulunmayan esnaf olarak nitelendiremeyeceğimiz insanları evimize kadar davet ediyoruz.

Unutmayın firma olmayan herkes Google reklamları verebilir!

DikkatPetek temizliği dolandırıcılığı bizler tanımadığımız bu insanları evimize davet ediyoruz. Daha sonra bir sorun ile karşılaştığınızda unutmayınız ki sorununuzu çözebileceğiniz bir yetkili kişi bulamıyor olacaksınız. Aslına bakılırsa kendi çözümünüzü kendiniz ararken aslında kendinize daha sorunlar açmış oluyorsunuz. Peki bir firmanın güvenilir olduğunu nasıl anlayacaksınız. Eğer arama yaptıktan sonra çok fazla seçeneğiniz var ise işiniz daha kolay. Çünkü aşağıdaki maddelerde mutlaka size uygun bir sonuç yer alır.

  • Arama yaptığınızda petek temizliği ile ilgili arama sonuçlarının altında firma yazsının hemen altında reklam yazısı yazar farklı bir renkte. Bu reklamların hepsi ücret verilerek ön sıralara gelmiş sitelerdir. İçerisinde yetkili firmalar yok değil tabi ki de var ama bunlardan seçim yapılırken dikkat etmelisiniz. Peki size önerimiz ne olacak; bizim sizlere önerimiz doğal olarak ilk sayfaya gelmiş siteler olacaktır. Çünkü bu firmalar müşteri kalitesi ve site kalitesi ile tabiri caizse petek temizliği konusunda yıllanmış firmalardır. Gönül rahatlığı ile bu firmaları seçebilirsiniz.
  • Seçim yaptığınız sitenin adı. Eğer sitenin son uzantısı .tr ile bitiyorsa bu bir resmi kurulmuş bir firmadır. Bu tarz domainleri alabilmek için evrak gerekeceği için herkesin ulaşması zor uzantılardır. Gönül rahatlığı ile firmanızı seçebilirsiniz. Bu şekilde petek temizliği dolandırıcılığından uzaklaşmış olursunuz.

Petek Temizliği Telefon

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir